• Przedszkolna wycieczka

• Okres zbliżającego się lata jest sprzyjający wszelkim wycieczkom, dlatego dzieci z Gminnego Przedszkola w Mrozach 14.06.2017r pojechały autokarami na całodniową wycieczkę do „Farmy iluzji” k. Garwolina. Mogliśmy zobaczyć wiele atrakcji, fantastycznych miejsc pełnych magii, złudzenia i iluzji, min: Krzywy domek, „Głowa na Talerzu" i Studnia Nieskończoności, labirynt luster, zakręcony-obrotowy domek, wiklinowy labirynt, Nowa Zatoka Piratów, „Rezerwat Dzikich Smoków”, „Bajkowy Pałac Cieni”, „Wioska Kamiennych Stworów”, „Muzyczny Zakątek”(plenerowe instrumenty) , „Farmowe Mini Zoo” (kucyki, kózki, króliczki, kaczki, kury), (latający kran, niemożliwy trójkąt, magiczny domek, gigantyczne klocki i szachy, meble olbrzyma, tablice z iluzjami, pole dmuchawców. Po zwiedzaniu dzieci miały ognisko, zjadły kiełbaski. Następnie ruszyły by dalej zwiedzać oraz bawić się na pięknym placu zabaw. Atrakcje sprawiły, że dzieci choć zmęczone, były bardzo szczęśliwe, pełne miłych i pięknych wspomnień, których  nigdy nie zapomną. Szczęśliwi i bezpieczni wróciliśmy do Przedszkola w Mrozach. Czekamy już w utęsknieniem na kolejną wycieczkę, zapewne pełną ciekawych przygód.

• Rodzinnie spędzamy czas

• 2 czerwca na terenie Gminnego Przedszkola w Mozach odbył się Festyn Rodzinny. Pani Dyrektor Alicja Jaszczaołt powitała wszystkich zaproszonych gości zgromadzonych na placu przedszkolnym. Na imprezę przybyli rodzice, którzy mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech, a następnie razem z dziećmi bawić się i korzystać z przygotowanych atrakcji- malowanie twarzy, konkurencje sportowe, cukrowa wata- to niektóre z nich. Ponadto wszyscy mogli skorzystać z punktów gastronomicznych, które oferowały: kiełbaski z grilla, zimne oraz gorące napoje i przepyszne ciasta podarowane przez rodziców. Pogoda dopisała, dzięki czemu w bardzo przyjemnej i rodzinnej atmosferze spędzili popołudnie. Nie zabrakło śpiewów, wspólnych gier i zabaw oraz tańców. Sukces i świetną zabawę zawdzięczamy nie tylko zaangażowaniu nauczycieli, personelu i wychowanków naszego przedszkola, ale przede wszystkim rodzicom, którzy pomagali w jego przygotowaniu. Dziękujemy wszystkim za ich trud i starania, wierząc, że za rok równie doskonale będziemy się bawić.