Prace dzieci

Wtorek 24.10.2017

Nasze Przedszkole

Gminne Przedszkole istnieje już ponad 70 lat w którym Dyrektorem od ponad 27 lat jest mgr Alicja Jaszczołt. Budynek od 2000 roku jest wyremontowany, odnowiony, sale są przytulne, kolorowe z mnóstwem pomocy dydaktycznych. Dla bezpieczeństwa dzieci, jest zainstalowany domofon. Plac zabaw wokół przedszkola jest zadrzewiony, duży, zabezpieczony oraz dobrze wyposażony w sprzęt terenowy. Z nowym rokiem szkolnym 2017/2018 powstał kolejny oddział przedszkolny z uwagi na duże zainteresowanie naszą placówką. Obecnie do przedszkola uczęszcza 100 dzieci.

W naszym przedszkolu pracuje wykwalifikowana kadra pedagogiczna i obsługowa. Prowadzone są zarówno zajęcia dydaktyczne oraz specjalistyczne min. logopedyczne, rytmiczne, gimnastyka korekcyjna, terapia pedagogiczna, j. angielski, religia oraz zajęcia taneczne. Aktywnie współpracujemy ze środowiskiem lokalnym poprzez liczne wycieczki, spacery, udział w konkursach i przeglądach artystycznych, a także organizujemy i wspieramy akcje charytatywne. Przedszkole posiada kuchnię, gdzie gotowane są pyszne posiłki z naturalnych składników zgodne z wytycznymi MEN i standardami żywienia dzieci w wieku przedszkolnym.

W naszym przedszkolu panuje zawsze miła i rodzinna atmosfera, tworzona dzięki współpracy z rodzicami. Przedszkole to nasz drugi dom.

Kadra:

Dyrektor przedszkola: Alicja Jaszczołt

Grupa Starszaki "Misie": nauczyciel Ewa Skorys, Iwona Kielak
starsza woźna Anna Bredek

Grupa Średniaki "Biedronki": nauczyciel Alicja Jaszczołt, Katarzyna Bajszczak, Karolina Sobkowicz (urlop macierzyński)
pomoc nauczyciela Marianna Tumielewicz

Grupa Młodsze Średniaki "Motylki" Katarzyna Osińska, Iwona Kielak