Środa 24.01.2018

Kochani Rodzice!

Serdecznie zapraszamy kochane Babcie i kochanych Dziadków na wyjątkową uroczystość przygotowaną przez przedszkolaki                     z okazji święta-

"Dnia Babci i Dnia Dziadka"

Grupa Krasnale- dnia 30.01.2018 r. (wtorek) o godz. 10:00

Grupa Motylki- dnia 31.01.2018 r. (środa) o godz. 10:00

Grupa Biedronki- dnia 01.02.2018 r. (czwartek) o godz. 10:00

Grupa Misie- dnia 02.02.2018 r.  (piątek) o godz. 10:00

"Jest w moim kraju zwyczaj, że w dzień wigilijny,

Przy wzejściu pierwszej gwiazdy wieczornej na niebie,

Ludzie gniazda wspólnego łamią chleb biblijny,

Najtkliwsze przekazując uczucia w tym chlebie."

Cyprian Kamil Norwid

Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia

spędzonych z bliskimi, w ciepłej, rodzinnej atmosferze,

dużo zdrowia, radości, spełnienia marzeń

oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym 2018 roku,

życzy:

Alicja Jaszczołt

Gminnego Przedszkola

w Mrozach

z Pracownikami

oraz Przedszkolakami

• Serdecznie zapraszamy na uroczystość choinkową, która odbędzie się                       dnia 15 grudnia 2017 r. (piątek) w następujących godzinach:

Grupa: "Krasnale"- godz. 9.30

Grupa: "Motylki"- godz. 10.30

Grupa: "Biedronki"- godz. 12.30

Grupa: "Misie"- godz. 14.00

• Serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia udziału w osiemnastej                        edycji ,,GÓRA GROSZA" organizowanej przez                                  Towarzystwo Nasz Dom.

Zebrane i przekazane grosze stwarzają realną pomoc dla tysiąca dzieci, które             z różnych przyczyn nie mogą wychowywać się we własnym domu.

Nasze przedszkole również i w tym roku uczestniczy w/w akcji, dlatego zwracamy się do Państwa z ogromną prośbą o WSPARCIE.

Akcja ,,GÓRA GROSZA" organizowana jest w całej Polsce w dniach                                od 27. XI . 2017r. do 02. I. 2018 roku.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I Z GÓRY DZIĘKUJEMY!

•  Dnia 15 listopada 2017 r. planowany jest wyjazd dzieci z grup:

Starszaki, Średniaki, Średniaki Młodsze

do Miejskiej Szkoły Artystycznej w Mińsku Mazowieckim na spektakl

pt. „Przygody Koziołka Matołka”.

Wyjazd godz. 8.30, powrót do przedszkola około godz. 11.00.
Szacowany koszt wyjazdu to 30 zł/os.

Prosimy o złożenie u nauczycieli zgody na wyjazd dziecka.

Przedszkole ubiega się o dofinansowanie z funduszy gminnych do zakupu biletów na spektakl. W przypadku uzyskania dofinansowania koszty będą niższe.

• PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce pieniężnej dla zwierząt.

Zebrane pieniążki zostaną przekazane dla schroniska w Celestynowie.

• 17 (wtorek) października 2017 r. będą robione dzieciom zdjęcia

- kalendarz-

(kalendarz + 3 zdjęcia 10X15).

Koszt kompetu- 37 zł

Kto z Państwa nie wyraża zgody na fotografowanie dziecka prosimy o zgłoszenie do nauczycielki gruyp.

• W zakładce "Dla Rodziców" znajduje się informacja dotycząca ubezpieczenia dziecka.

• Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się w dniu 18 września 2017r. (poniedziałek) o godz. 16.00

• Prosimy nie dawać dzieciom do przedszkola:

1. słodyczy, soczków itp.

2. zabawek (dzień zabawkowy tylko w piątek)

Mile widziane są książeczki dla dzieci.

• W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego honorowane będą oświadczenia rodziców o stanie zdrowia dziecka.

• Serdecznie Państwa prosimy o wszelką pomoc w przygotowaniu i złożeniu nowych mebli do sal przedszkolnych, a także o wywiezienie piasku z piaskownicy.

• Aktualne listy dzieci na rok szkolny 2017/2018 z podziałem na grupy dostępne są w Gminnym Przedszkolu w Mrozach.

• W zakładce "dla rodziców" znajdą Państwo informacje dotyczące wyprawki oraz wskazówki adaptacyjne.

• BARDZO PROSIMY O ZAKŁADANIE OCHRANIACZY NA BUTY.

• Dla bezpieczeństwa dzieci na placu uczymy i konsekwentnie egzekwujemy przyjęte zasady użytkowania sprzętu zabawowego. W celu utrzymania tych zasad liczymy, że Państwo dopilnują dzieci i wspomogą nas w zapewnieniu im bezpieczeństwa.

• Z uwagi na dobro dziecka bardzo prosimy o szybkie rozstanie się z nim     i nie przebywanie z dzieckiem na sali.

• Przedłużanie rozstania nie pozwala na szybką adaptację w grupie rówieśniczej i powoduje, że inne dzieci również reagują emocjonalnie na daną sytuację.

• W każdej chwili można zadzwonić do przedszkola i upewnić się czy wszystko jest w porządku.

• Staramy się stworzyć w naszej placówce rodzinną atmosferę,dzięki której nasze dzieci czują się bezpiecznie.