Prace dzieci

Wtorek 24.10.2017

Kochani Rodzice!

• PAŹDZIERNIK MIESIĄCEM DOBROCI DLA ZWIERZĄT

Serdecznie zapraszamy wszystkich chętnych do wzięcia udziału w zbiórce pieniężnej dla zwierząt.

Zebrane pieniążki zostaną przekazane dla schroniska w Celestynowie.

• 17 (wtorek) października 2017 r. będą robione dzieciom zdjęcia

- kalendarz-

(kalendarz + 3 zdjęcia 10X15).

Koszt kompetu- 37 zł

Kto z Państwa nie wyraża zgody na fotografowanie dziecka prosimy o zgłoszenie do nauczycielki gruyp.

• W zakładce "Dla Rodziców" znajduje się informacja dotycząca ubezpieczenia dziecka.

• Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się w dniu 18 września 2017r. (poniedziałek) o godz. 16.00

• Prosimy nie dawać dzieciom do przedszkola:

1. słodyczy, soczków itp.

2. zabawek (dzień zabawkowy tylko w piątek)

Mile widziane są książeczki dla dzieci.

• W przypadku braku zaświadczenia lekarskiego honorowane będą oświadczenia rodziców o stanie zdrowia dziecka.

• Serdecznie Państwa prosimy o wszelką pomoc w przygotowaniu i złożeniu nowych mebli do sal przedszkolnych, a także o wywiezienie piasku z piaskownicy.

• Aktualne listy dzieci na rok szkolny 2017/2018 z podziałem na grupy dostępne są w Gminnym Przedszkolu w Mrozach.

• W zakładce "dla rodziców" znajdą Państwo informacje dotyczące wyprawki oraz wskazówki adaptacyjne.

• BARDZO PROSIMY O ZAKŁADANIE OCHRANIACZY NA BUTY.

• Dla bezpieczeństwa dzieci na placu uczymy i konsekwentnie egzekwujemy przyjęte zasady użytkowania sprzętu zabawowego. W celu utrzymania tych zasad liczymy, że Państwo dopilnują dzieci i wspomogą nas w zapewnieniu im bezpieczeństwa.

• Z uwagi na dobro dziecka bardzo prosimy o szybkie rozstanie się z nim     i nie przebywanie z dzieckiem na sali.

• Przedłużanie rozstania nie pozwala na szybką adaptację w grupie rówieśniczej i powoduje, że inne dzieci również reagują emocjonalnie na daną sytuację.

• W każdej chwili można zadzwonić do przedszkola i upewnić się czy wszystko jest w porządku.

• Staramy się stworzyć w naszej placówce rodzinną atmosferę,dzięki której nasze dzieci czują się bezpiecznie.