Sobota 22.09.2018

Kochani Rodzice!

Dnia 12.09.2018 r. (środa) o godzinie 16:00 odbędzie się zebranie z rodzicami.

Serdecznie zapraszamy.

W zakładce "dla rodziców" znajdą Państwo informacje dotyczące wyprawki oraz wskazówki adaptacyjne.

BARDZO PROSIMY O ZAKŁADANIE OCHRANIACZY NA BUTY.

Dla bezpieczeństwa dzieci na placu uczymy i konsekwentnie egzekwujemy przyjęte zasady użytkowania sprzętu zabawowego. W celu utrzymania tych zasad liczymy, że Państwo dopilnują dzieci i wspomogą nas w zapewnieniu im bezpieczeństwa.

Z uwagi na dobro dziecka bardzo prosimy o szybkie rozstanie się z nim i nie przebywanie z dzieckiem na sali.

Przedłużanie rozstania nie pozwala na szybką adaptację w grupie rówieśniczej i powoduje, że inne dzieci również reagują emocjonalnie na daną sytuację.

W każdej chwili można zadzwonić do przedszkola i upewnić się czy wszystko jest w porządku.

Staramy się stworzyć w naszej placówce rodzinną atmosferę,dzięki której nasze dzieci czują się bezpiecznie.