Środa 24.01.2018

Rytmika

Prowadzący: p. Karol Piątkowski

Zajęcia z dziećmi odbywają się raz w tygodniu:

Wtorek: 9.15-10.45

W naszym przedszkolu organizowane są różnorodne zajęcia dodatkowe, które oprócz wspomagania rozwoju dostarczają dzieciom wiele radości. Wpływają na zainteresowania dzieci, kształtują wyobraźnię i pobudzają ich myślenie i aktywność. Chcemy zaprezentować i przybliżyć tematykę poszczególnych zajęć dodatkowych odbywających się w naszym przedszkolu. Podczas trwania zajęć dzieci uczą się śpiewać nowych piosenek przy akompaniamencie pianina, poruszać się w różnym tempie zależnie od muzyki. Dzieci poznają także instrumenty muzyczne, ich nazwy i brzmienie, m.in. waltornię, jumbo, zaklinacz deszczu i wiele innych. Milusińscy mają możliwość nie tylko zobaczenia tych instrumentów ale także zagrania na nich. Jest przy tym wiele radości i uśmiechu. Dzieci bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach rytmicznych, na których zawsze czekają na nie ciekawe niespodzianki.