Środa 16.10.2019

Drodzy Rodzice!

Serdecznie zapraszamy na zebranie z rodzicami, które odbędzie się     02.10.2019 r. (środa) o godzinie 16:00.

Zapraszamy

W związku z rezygnacją dzieci, Gminne Przedszkole im. Jana Brzechwy w Mrozach dysponuje dwoma wolnymi miejscami w placówce. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne osoby do kontaktu. Więcej informacji uzyskają Państwo w sekretariacie przedszkola oraz pod numerem telefonu (25) 75 74 114.

Zapraszamy

Bardzo prosimy o pomoc na placu przedszkolnym.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 25 75 74 114

W zakładce- "Dla Rodziców-pliki" znajdą Państwo jadłospis tygodniowy.

W zakładce "dla rodziców" znajdą Państwo informacje dotyczące wyprawki oraz wskazówki adaptacyjne.

BARDZO PROSIMY O ZAKŁADANIE OCHRANIACZY NA BUTY.

Dla bezpieczeństwa dzieci na placu uczymy i konsekwentnie egzekwujemy przyjęte zasady użytkowania sprzętu zabawowego. W celu utrzymania tych zasad liczymy, że Państwo dopilnują dzieci i wspomogą nas w zapewnieniu im bezpieczeństwa.

Z uwagi na dobro dziecka bardzo prosimy o szybkie rozstanie się z nim i nie przebywanie z dzieckiem na sali.

Przedłużanie rozstania nie pozwala na szybką adaptację w grupie rówieśniczej i powoduje, że inne dzieci również reagują emocjonalnie na daną sytuację.

W każdej chwili można zadzwonić do przedszkola i upewnić się czy wszystko jest w porządku.

Staramy się stworzyć w naszej placówce rodzinną atmosferę,dzięki której nasze dzieci czują się bezpiecznie.