Witamy

Poniedziałek 25.03.2019

liczba odwiedzin: 179061
 • Dzień Kobiet

  Jak co roku  8 marca w naszym przedszkolu obchodziliśmy Święto Kobiet, które jest doskonałym sposobem do kształtowania u dzieci nawyku obdarowywania upominkami. Wszystkim kobietkom i tym małym i tym dużym p. Dyrektor złożyła najserdeczniejsze życzenia. Następnie dzieci swoim paniom wyrecytowały wiersz, zaśpiewały piosenkę i zaprosiły wszystkie Panie do wspólnej zabawy przy piosenkach : ,,Toca toca” i ,,I like to move it” dzieci razem z dużymi kobietkami zatańczyły proste układy taneczne. Wszyscy doskonale się bawili. Dzieci wręczyły wszystkim Paniom pracującym w naszym przedszkolu swoje prace plastyczne, w które włożyły wiele zaangażowania. Również i my składamy wszystkim dziewczynkom, mamom i Paniom najpiękniejsze życzenia:                   

   

  Dni pełnych miłości, ciepła i uśmiechu na co dzień.

   

  ,,Kobietka, pani, dziewczynka

  Właściwie kim jest ona?

  To może być siostrzyczka

  mamusia, babcia, żona!

  I pani w bibliotece, sąsiadka, aptekarka

  Pani wychowawczyni i pani dziennikarka.

  W szpitalu pani doktor i koleżanka  Ola

  I każda dama która przychodzi do przedszkola.

  My wszystkie Was kochamy i szanujemy szczerze

  Jesteście takie piękne, że oczom swym nie wierzę!

 • Bal Karnawałowy

  Karnawał to doskonały okres zimowych balów i hucznych zabaw, a także nieodłączny element dzieciństwa. To atrakcyjna i bardzo lubiana przez dzieci forma rozrywki, która dostarcza im wielu przeżyć, radości i zadowolenia. W piątek 22 lutego w Gminnym Przedszkolu  odbył się długo wyczekiwany Bal Karnawałowy. Wystrój sali wprowadził dzieci w radosny nastrój oraz zachęcał wszystkich do wesołej zabawy. Po szykownej prezentacji strojów rozpoczęły się tańce przy ulubionych rytmach dziecięcej muzyki. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Dzieci, przebrane w barwne i pomysłowe stroje, bawiły się świetnie, a skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała je do tańców. W trakcie zabawy przedszkolaki miały również okazję do skosztowania słodkich poczęstunków, oraz przystąpienia do pamiątkowego zdjęcia. Bal umożliwił dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości i satysfakcji naszym wychowankom. Dziękujemy  rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 • Dzień Babci i Dziadka

   

  Styczeń w naszym przedszkolu, jak co roku jest bardzo uroczysty. W dniach od 22 stycznia do 25  obchodziliśmy wspaniałe Święto, jakim jest Dzień Babci i Dzień Dziadka.             W pięknie udekorowanej sali dzieci z poszczególnych grup ze swoimi nauczycielkami zaprezentowały specjalnie przygotowane programy artystyczne- recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Pani dyrektor Alicja Jaszczołt złożyła miłym gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, a wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Dziękujemy !!!

 • Choinki czas...

  Grudzień to miesiąc piękny magiczny. Wszędzie już czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do wyjątkowego spotkania wigilijnego, które swoją mocą łączy i napełnia serca niezwykłą radością i życzliwością. W naszym przedszkolu przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, przepięknych dekoracji sal i holów, nasze dzieci przygotowały uroczy program artystyczny. Zaprezentowały go 14 grudnia, kiedy w naszym przedszkolu zjawili się rodzice oraz długo oczekiwany gość- Mikołaj. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń, recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne, kolędy oraz prezentowały swoje zdolności teatralne i taneczne. Rodzice byli zachwyceni, a Mikołaj obdarował dzieci prezentami.

  Ten wyjątkowy czas, spędzony  z rodzicami i bliskimi wzmocnił więzi rodzinne oraz wprowadził zebranych w świąteczny nastrój.

  Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a Nowy Rok niech przyniesie spełnienie wszelkich marzeń oraz napełni wiarą, optymizmem i szczęściem.

 • Obchody stulecia Odzyskania Niepodległości Polski w Gminnym Przedszkolu w Mrozach

  Dzieci z Gminnego Przedszkola w Mrozach aktywnie włączyły się w obchody stulecia Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Dzień 9-go listopada był dla nas szczególnym wydarzeniem. Przedszkolaki wzięły udział w uroczystej akademii, podczas której zaprezentowały wiersze
  i piosenki o charakterze patriotycznym. Podniosły charakter uroczystości potęgowały odświętne stroje i wyjątkowe biało – czerwone kotyliony upamiętniające 100 lat wolności Polski. Uwieńczeniem akademii było odśpiewanie Mazurka Dąbrowskiego o godzinie 11.11  oraz zasadzenie na placu przedszkolnym dębów, które na cześć zasłużonych dla naszego kraju osób zyskały imiona: "Jan", "Adam", "Henryk", "Józef", "Krzysztof Kamil". Przedszkole wzięło także udział w Gminnych Obchodach 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Polskę. Delegacja dzieci z grupy "Misie" oraz kadra pedagogiczna w dniu 11 listopada złożyła kwiaty pod Pomnikiem Walk Narodowowyzwoleńczych, po czym dzieci w Centrum Kultury im. H. Wielobyckiej przedstawiły przygotowany na tę okoliczność program artystyczny.  
  Obchody tak ważnego w historii każdego Polaka wydarzenia zakończyliśmy 13 listopada przemarszem wszystkich dzieci pod Pomnik Walk Narodowowyzwoleńczych, gdzie w hołdzie poległym żołnierzom zapaliliśmy znicze.

   

 • Zachęcamy do czytani

  Zachęcamy do czytani

  W ramach kampanii społecznej Instytutu Książki „Mała książka-wielki człowiek” grupę trzylatków
  z naszego przedszkola odwiedziła pani Joanna Ługowska-pracownik Biblioteki Publicznej
  w Mrozach. Opowiadała o trwającej akcji, zachęcała dzieci do wizyty w bibliotece, wypożyczania
   i czytania książek. Dzieci oglądały  przyniesione przez panią Joannę książeczki oraz słuchały czytanych wierszy. Na zakończenie wizyty maluszki otrzymały kolorowanki, które od razu przykuły ich uwagę. Dziękujemy za wizytę i również zachęcamy rodziców by wraz z dziećmi wzięli udział
  w akcji, gdyż czytanie ma ogromny wpływ na wszechstronny rozwój dziecka. 

 • Wizyta w Urzędzie Pocztowym

   

  Ciepłe, słoneczne, jesienne dni sprzyjają spacerom. Dlatego z okazji Dnia Poczty Polskiej nasze przedszkolaki wybrały się z wizytą do Urzędu Pocztowego w Mrozach, gdzie wpłaciły pieniądze zebrane podczas akcji charytatywnej na rzecz schroniska dla zwierząt w Celestynowie. Dzieci nie tylko zapoznały się z wyglądem urzędu oraz pracą urzędnika pocztowego, ale dowiedziały się również, że na poczcie można nie tylko wysłać list, paczkę, czy wpłacić pieniądze, ale także kupić wiele przydatnych rzeczy. Na koniec naszego spotkania Pani Kierownik poczęstowała nas słodkim upominkiem.  

  Wizyta na poczcie była dobrą okazją do utrwalenia nawyku kulturalnego zachowywania się w miejscach publicznych oraz utrwalenia zasad bezpiecznego poruszania się po drodze.

 • Dzień Edukacji Narodowej

  Dzień Edukacji Narodowej to polskie święto oświaty ustanowione 27 kwietnia 1972 r. Od 1982 roku obchodzone jako Dzień Edukacji Narodowej. Do dziś jednak o tym dniu potocznie mówimy Dzień Nauczyciela. Upamiętnia powołanie do życia Komisji Edukacji Narodowej w 1773 roku przez króla Stanisława Augusta Poniatowskiego. Również i w naszym przedszkolu obchodziliśmy ten wyjątkowy dzień w poniedziałek 15.10.2018 r. Na wstępie akademii głos zabrała p. Dyrektor Alicja Jaszczołt, która mówiła o trudnej, ale jakże pięknej pracy nauczyciela. Podziękowała za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyła wiele sił i wytrwałości w tym wyjątkowym zawodzie. Następnie nasze przedszkolaki zaprezentowały swoje wiersze, piosenki oraz wręczyły wszystkim pracownikom przedszkola laurki z okazji ich święta. Wiele miłych i ciepłych słów popłynęło w kierunku pracowników przedszkola od Rady Rodziców, która wręczyła każdemu pracownikowi przedszkola słodki, ale jakże zdrowy upominek- była to mini skrzyneczka z jabłuszkami. Cała uroczystość przebiegała w miłej, serdecznej i wesołej atmosferze.

 • Spotkanie z Panem Policjantem

  Nasze przedszkole duży nacisk kładzie na wszechstronny rozwój, edukację i wychowanie dziecka jak również zapewnienie mu bezpieczeństwa psychicznego oraz fizycznego. Z tego względu na początku każdego roku szkolnego dzieci poznają drogę do przedszkola wraz ze znakami drogowymi i zasadami, które uczą jak należy zachowywać się w pobliżu ulic. W ramach edukacji w tym kierunku, 21 września przedszkolaki uczestniczyły w spotkaniu z dzielnicowym Miasta i Gminy Mrozy, panem Januszem Chmielowskim. Dzieci miały okazję porozmawiać z policjantem o zachowaniu bezpieczeństwa w drodze do przedszkola i poza nim. Policjant omówił zasady poruszania się po ulicy, chodniku i podczas jazdy rowerem. Ponadto podkreślił, jak ważną rolę pełnią elementy odblaskowe, które każdy dorosły i dziecko powinien posiadać. Pan dzielnicowy zwrócił także uwagę na niebezpieczeństwa, jakie mogą czyhać na dzieci w kontaktach z obcymi, omówił sposoby unikania ich oraz wytłumaczył do kogo należy zwracać się  o pomoc w sytuacji zagrożenia. Dzieci z dużym zainteresowaniem słuchały rad i wskazówek zaproszonego gościa.                  

                 Na zakończenie wizyty przedszkolaki otrzymały piękne odblaski, a w ramach podziękowań wręczyły panu policjantowi własnoręcznie wykonane laurki. Serdecznie dziękujemy Panu dzielnicowemu za spotkanie, które przebiegało w bardzo miłej i serdecznej atmosferze.

 • Dzień Przedszkolaka

  Dzień Przedszkolaka już na stałe zagościł w kalendarzu uroczystości obchodzonych w naszym przedszkolu. Już od kilku lat, 20 września, czyli święto ustanowione w celu podkreślenia wagi edukacji przedszkolnej, przysparza wielu uśmiechów na twarzach, nie tylko dzieciom, ale również i dorosłym. Dzieci, jak to zwykle bywa, znakomicie przygotowały się do występu. Odśpiewały „Hymn Przedszkolaka” i wspólnie wyrecytowały wiersz, za co zostały nagrodzone gromkimi brawami oraz odznakami „Przedszkolaka na medal”.

  Pani Dyrektor w imieniu dorosłych złożyła dzieciom serdeczne życzenia i poczęstowała cukierkami. Na zakończenie uroczystości odśpiewaliśmy tradycyjne „Sto lat”, a dzieci z uśmiechem na ustach udały się do dalszych zajęć.

 • Wakacji czas

  „Gdy pójdziemy już do szkoły, gdy poznamy nowy świat, to wrócimy często myślą do przedszkolnych miłych lat…” – słowa piosenki w wykonaniu naszych przedszkolaków w pełni oddają charakter uroczystości zakończenia roku przedszkolnego 2017/2018, która miała miejsce 21 czerwca 2018 r. Na wstępie Pani Dyrektor Alicja Jaszczołt przywitała zebranych rodziców i gości oraz podsumowała dziewięć miesięcy wspólnej pracy i zabawy. Następnie głos zabrały dzieci, prezentując przygotowany program artystyczny. Były wiersze, piosenki i pożegnanie starszych kolegów kończących przedszkole. Po części artystycznej przyszedł czas na podziękowania dla rodziców, którzy byli zaangażowani w działania na rzecz placówki. Aktywni rodzice otrzymali podziękowania w formie dyplomu, a szczególne zasługi zostały nagrodzone wręczeniem trofeum – otrzymali je pan Tomasz Malesa i pan Krzysztof Osiński. Na koniec odbyło się uroczyste rozdanie pamiątkowych dyplomów oraz upominków. Dzieciom, które opuszczają przedszkolne mury, życzymy samych sukcesów w szkole, natomiast wszystkim dzieciom i ich rodzicom dziękujemy za cały rok przedszkolny pełen wrażeń i sukcesów oraz życzymy wszystkim słonecznych, bezpiecznych wakacji i udanego wypoczynku.

 • Wycieczka do ZOO

  Okres letni jest czasem sprzyjającym wszelkim wycieczkom, dlatego dzieci z Gminnego Przedszkola w Mrozach dnia 14 czerwca 2018 roku pojechały autokarami na całodniową wycieczkę do Miejskiego Ogrodu Zoologicznego w Warszawie. Mogliśmy zobaczyć tam wiele interesujących zwierząt. Tuż po wejściu na teren  ZOO mogliśmy podziwiać piękne flamingi, które wzbudziły ciekawość dzieci - nasi podopieczni wraz z opiekunami chętnie pomaszerowali dalej, by móc obejrzeć również inne interesujące zwierzęta, m.in. oglądaliśmy papugi, mieszkańców ptaszarni, małpiarni, słonie, różnego rodzaju gady oraz żyrafę. Następnie strudzeni wędrówką po tak fascynującym miejscu, udaliśmy się na odpoczynek na terenie placu zabaw, gdzie mogliśmy się posilić oraz zebrać siły na dalszą wędrówkę. Atrakcje sprawiły, że dzieci pomimo zmęczenia, były zadowolone. Szczęśliwi i bezpieczni wróciliśmy do Przedszkola w Mrozach. Z pewnością wycieczka ta na długo zostanie w naszej pamięci i z utęsknieniem czekamy na kolejne wyprawy pełne ciekawostek i przygód.

 • Bezpieczne wakacje

  Przedwakacyjny czas jest odpowiednim momentem na przypomnienie zasad bezpieczego zachowania się latem. Przedszkolaki zaprosiły wieć do siebie panów policjantów z Komisariatu Policji w Mrozach. Duże wrażenie wywarł na dzieciach przyjazd policjantów. Był to moment pełen emocji, kiedy zobaczyły wjeżdżające na sygnale pojazdy policyjne. Podczas spotkania pan dzielnicowy- starszy aspirant Janusz Chmielowski przeprowadził z dziećmi rozmowę i przypomniał jak bezpiecznie poruszać się po drodze oraz obowiązku korzystania z fotelików samochodowych i zapinania pasów bezpieczeństwa. Pan dzielnocowy omówił również z dziećmi zasady bepziecznego zachowania się w różnych sytuacjach:  na placu zabaw, nad wodą, w górach. Przypomniał również o zasadzie ograniczonego zaufania względem nieznajomuch osób, potrzebie pamiętania adresu zamieszkania i numerów alarmowych. Jak zwykle szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja wozu policyjnego, a także motocykli. Dzięki policjantom przedszkolaki mogły zapoznać się z wyposażeniem wozu i wyglądu sprzętu policyjnego. Na zakończenie dzieci otrzymały od policjantów światełka odblaskowe. Odwdzięczyły się włąsnoręcznie wykonanym upominkiem i kwiatami.

  Bardzo dziękujemy policjantom za przybycie oraz współpracę z naszym przedszkolem.

 • Festyn Rodzinny

  Dnia 25.05.2018 roku obchodziliśmy „Dzień Rodziny” w naszym przedszkolu. Przedszkolaki zaprezentowały swoje umiejętności przed najbliższymi. Na tę okoliczność przygotowały dla rodziców część artystyczną: recytowały wiersze, śpiewały piosenki oraz wręczyły upominki. Po zakończeniu występów rodzice zostali zaproszeni na poczęstunek. Odbyła się licytacja prac dzieci, oraz zawody sportowe przygotowane przez rodziców w tym rywalizacja pomiędzy rodzicami a nauczycielami. Dzieci podczas zawodów świetnie się bawiły. Był grill, słodkości, a do tego mnóstwo atrakcji dla dzieci w tym: wata cukrowa, zabawy z bańkami mydlanymi, oraz malowanie twarzy. Pomimo kapryśnej pogody, humory dopisywały. Serdecznie dziękujemy rodzicom za współpracę w przygotowaniu tak udanej imprezy i stworzeniu przemiłej atmosfery.

 • W zdrowym ciele, zdrowy duch!

  Już po raz kolejny dzieci z Gminnego Przedszkola miały zaszczyt uczestniczyć w VI Mini Olimpiadzie Sportowej, której organizatorem była Szkoła Podstawowa w Grodzisku przy współpracy z GOSiR. Mali sportowcy z wielką euforią                      i zaangażowaniem brali udział we wszystkich konkurencjach. Profesjonalne przygotowanie zawodników zaowocowało zdobyciem zaszczytnych miejsc. Liczyła się dobra zabawa                i płynąca z niej radość. Do przedszkola przywieźliśmy puchary za zdobycie I miejsca- grupa Biedronki oraz IV miejsca- grupa Misie. Ponadto każde dziecko otrzymało pamiątkowy medal oraz słodki poczęstunek. Udział w Olimpiadzie nauczył nasze dzieci zdrowej rywalizacji, promującej aktywne spędzanie czasu na świeżym powietrzu. Dostarczył dzieciom wiele radości i satysfakcji z możliwości uczestnictwa w różnorodnych konkurencjach sportowych.

 • Straż Pożarna

  Wizyta strażaków w przedszkolu zawsze wzbudza wielkie emocje wśród dzieci. Tak również było i tym razem. Otóż, w dniu 15 maja 2018 r. mieliśmy zaszczyt gościć w naszym przedszkolu druhów z OSP Mrozy – Tomasza Malesę, Michała Malesę, Tomasza Rześkiewicza i Macieja Malkę.

  Podczas tego spotkania dzieci uważnie słuchały o niebezpiecznej pracy strażaka
  i chętnie odpowiadały na zadawane pytania wykazując się już zdobytą wiedzą na temat straży. Duże zainteresowanie wzbudził wóz strażacki GBA Scania – nowy nabytek OSP, którym przyjechali druhowie. Dzieci miały możliwość zobaczenia z bliska osprzętu znajdującego się na wyposażeniu wozu ratowniczo – gaśniczego. Przedstawiciele straży zaprezentowali naszym wychowankom różne rodzaje ubiorów oraz narzędzi wykorzystywanych podczas ich ciężkiej i odpowiedzialnej pracy. Przedszkolaki z wielką radością przymierzały hełmy, kurtki i kamizelki strażackie oraz testowały działanie węża pożarniczego, aby choć przez chwilę poczuć się strażakiem.

  Nasi strażacy, jak zwykle stanęli na wysokości zadania i przygotowali dla dzieci nie lada niespodziankę. Guinnes – pies ratownik – okazał się najważniejszym gościem tego dnia. Prezentacja umiejętności psa dostarczyła dzieciom mnóstwa pozytywnych emocji.

  Spotkanie zakończyło się wykonaniem pamiątkowego zdjęcia i wręczeniem gościom drobnego upominku.

  Wrażenia jakie dostarczyli nam strażacy na długo pozostaną w naszej pamięci. Z całego serca dziękujemy naszym przyjaciołom za przybycie i poświęcenie swojego cennego czasu! Spotkanie to jeszcze raz potwierdziło jak ważna i odpowiedzialna jest praca strażaków. Nie dziwi więc, że wśród zawodów i służb właśnie strażacy budzą największe zainteresowanie i zaufanie. Cieszy to tym bardziej, że wśród naszych gości są absolwenci Gminnego Przedszkola w Mrozach.

 • Majowe Święta

  Pierwsze dni maja (1 maja – Święto Pracy, 2 maja – Dzień Flagi Narodowej oraz 3 maja – Uchwalenie Konstytucji 3 Maja) to doskonała okazja do przybliżenia dzieciom treści patriotycznych w przystępnej i zrozumiałej dla nich formie.

  Obchody Świąt Majowych w Gminnym Przedszkolu w Mrozach odbyły się 30 kwietnia, gdzie najpierw przypomniano przedszkolakom o symbolach narodowych,  jakimi są flaga, godło i hymn państwowy. Następnie dzieci przemaszerowały pod Pomnik Walk Narodowowyzwoleńczych, gdzie wspólnie uczczono pamięć tych, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. Złożony został wieniec,  zapalono znicze oraz pięknie wyrecytowano „Katechizm polskiego dziecka.”- Wł. Bełzy.

  Udział w tego typu uroczystościach ma na celu kształtowanie poczucia przynależności i szacunku do kraju ojczystego.

 • „O Ziemię dbamy, bo ją kochamy”

  Cały tydzień od 16 do 20 kwietnia przebiegał pod kątem tematyki ekologicznej. A wszystko to z okazji obchodów                   Dnia Ziemi -22 kwietnia.           

  Podczas zajęć i zabaw dzieci dowiedziały się o konieczności ochrony środowiska, oszczędzania wody, energii, segregowaniu śmieci oraz właściwym zachowaniu na łonie natury. Poznały również pojęcie recyklingu.

  Zachęcając do działalności plastycznej w formie „Listu dla Ziemi”, chciałyśmy wzbudzić u dzieci poczucie odpowiedzialności wobec przyrody oraz zwrócić uwagę na wszelkie zagrożenia środowiska naturalnego.

  Nasze starania o czystość Ziemi wyraziliśmy poprzez sprzątanie najbliższej okolicy przedszkola.                    W ramach podsumowania przedszkolaki otrzymały książeczkę „Kubusiowi Przyjaciele Natury.”

 • Bal Karnawałowy

  „Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.

   To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

  Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.

  Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.

  Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.”

   

   

  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, dostarczający wielu przeżyć i radości. Dlatego w naszym przedszkolu w dniu 09 lutego 2018r. odbył się coroczny Bal Karnawałowy.

              Tego dnia od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich, także rozpoznać było bardzo trudno. Wszyscy uczestnicy balu byli zachwyceni wystrojem sali, który wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach odpoczynku          i poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. W znanych i skocznych rytmach przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa karnawałowa przyniosła wiele radości umożliwiając dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

              Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 • Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Mrozach

  Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Mrozach

  Dni, które wzbudzają ogromne emocje  w naszym przedszkolu–  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

  Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach od 30 stycznia do 02 lutego 2018r. odbyły się uroczyste grupowe spotkania, które są już naszą wielka tradycją od wielu, wielu lat. Dyrektor mgr Alicja Jaszczołt wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących min wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które bardzo wzruszało gości. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła, pełna radości i wzruszeń.

                                                                                        

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Mrozach
  ul. Armii Krajowej 12
  05-320 Mrozy
 • (+25) 75-74-114

Galeria zdjęć