• Uroczyste zakończenie Roku Przedszkolnego

• W piękny, słoneczny dzień 22 czerwca wszystkie dzieci, rodzice i pracownicy przedszkola wzięli udział w uroczystości  zakończenia Roku Przedszkolnego. Pani dyrektor Edyta Pniewska powitała wszystkich bardzo serdecznie, następnie przekazała głos przedszkolakom, które z niecierpliwością czekały na swój występ. Dzieci recytowały wiersze i śpiewały piosenki o tematyce wakacyjnej. Starsze przedszkolaki, które po wakacjach rozpoczną naukę w szkole słowami piosenki pożegnały wszystkie Panie i swoich młodszych kolegów. Wszystko odbyło się w serdecznej  i nieco wzruszającej atmosferze. Wszystkie przedszkolaki na pamiątkę otrzymały dyplomy i książki.  Rodzice, którzy aktywnie uczestniczyli w życiu przedszkola zostali docenieni i również otrzymali dyplomy  podziękowania z rąk Pani Dyrektor. Pani Dyrektor podziękowała wszystkim Rodzicom za współpracę i udany rok a dzieciom życzyła udanych i bezpiecznych wakacji.