• Uroczystość choinkowa

• „W ten świąteczny i zimowy czas,

niech miłości i dobroć zagości wśród nas.”

W piątek 16 grudnia w Gminnym Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Mrozach odbyła się uroczystość choinkowa z udziałem przedszkolaków i rodziców. Na uroczystość przybył również wyczekiwany z niecierpliwością wyjątkowy gość - Święty Mikołaj. Po przywitaniu przez Panią Dyrektor Edytę Pniewską wszystkich przybyłych gości oraz złożeniu świątecznych życzeń, dzieci zaprezentowały swój wyjątkowy program artystyczny, układy taneczne, piosenki oraz wierszyki o tematyce świątecznej. Licznie zgromadzeni rodzice po zakończonym występie nagrodzili najmłodszych gromkimi brawami, a Mikołaj wręczył upragnione prezenty pełne niespodzianek. Przedszkolaki z dumą i dużym zaangażowaniem prezentowały swoje umiejętności,a wyjątkowego uroku przedstawieniu dodała świątecznie udekorowana sala, która niewątpliwie wprowadziła wszystkich w magiczny nastrój.