• Dzień Babci i Dziadka
     • Dzień Babci i Dziadka

     •  

      Styczeń w naszym przedszkolu, jak co roku jest bardzo uroczysty. W dniach od 22 stycznia do 25  obchodziliśmy wspaniałe Święto, jakim jest Dzień Babci i Dzień Dziadka.             W pięknie udekorowanej sali dzieci z poszczególnych grup ze swoimi nauczycielkami zaprezentowały specjalnie przygotowane programy artystyczne- recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. Niejednej Babci i Dziadkowi, łezka kręciła się w oku. Pani dyrektor Alicja Jaszczołt złożyła miłym gościom najserdeczniejsze życzenia z okazji ich Święta. Po części oficjalnej niecodzienni goście zostali zaproszeni na herbatę i słodki poczęstunek, a wnuki wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom własnoręcznie przygotowane upominki i laurki. To były naprawdę wyjątkowe dni, pełne uśmiechu, radości i dumy. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.  Dziękujemy !!!

    • Choinki czas...
     • Choinki czas...

     • Grudzień to miesiąc piękny magiczny. Wszędzie już czuć, słychać i widać świąteczne przygotowania do wyjątkowego spotkania wigilijnego, które swoją mocą łączy i napełnia serca niezwykłą radością i życzliwością. W naszym przedszkolu przygotowania te również miały miejsce. Oprócz świątecznych porządków, przepięknych dekoracji sal i holów, nasze dzieci przygotowały uroczy program artystyczny. Zaprezentowały go 14 grudnia, kiedy w naszym przedszkolu zjawili się rodzice oraz długo oczekiwany gość- Mikołaj. Przedszkolaki z wielkim przejęciem, najpiękniej jak umiały, dostarczając wszystkim gościom niezwykłych doznań i wzruszeń, recytowały wiersze, śpiewały piosenki świąteczne, kolędy oraz prezentowały swoje zdolności teatralne i taneczne. Rodzice byli zachwyceni, a Mikołaj obdarował dzieci prezentami.

      Ten wyjątkowy czas, spędzony  z rodzicami i bliskimi wzmocnił więzi rodzinne oraz wprowadził zebranych w świąteczny nastrój.

      Dziękujemy rodzicom za pomoc w przygotowaniu uroczystości. Życzymy wszystkim wspaniałych Świąt Bożego Narodzenia, przepełnionych radością i miłością, niosących spokój i odpoczynek, a Nowy Rok niech przyniesie spełnienie wszelkich marzeń oraz napełni wiarą, optymizmem i szczęściem.