• Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
     • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

     • Już kolejny raz dzieci z Gminnego Przedszkola im. Jana Brzechwy w Mrozach, wsparły wspaniałą akcję jaką była WOŚP 12.01.2020r. W tym roku dzieci z Grup „Biedronki” i „Misie” wystąpiły na scenie w Centrum Kultury podczas grania Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, śpiewając i tańcząc, umilając przez to czas zgromadzonym. Wspieranie takich akcji uczy nasze dzieci empatii, współczucia, właściwego zachowania, gdy inni potrzebują pomocy, miłości i szacunku do drugiego człowieka.  Wychowanie człowieka zaczyna się już w przedszkolu, wobec czego ukazywanie dzieciom jak wiele mogą zrobić dla innych jest nieocenionym owocem na przyszłość.

    • Świąteczny nadszedł czas...
     • Świąteczny nadszedł czas...

     • 13 grudnia 2019 roku w Gminnym Przedszkolu im. Jana Brzechwy w Mrozach odbyła sie choinka z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Alicja Jaszczołt, która składając świąteczne życzenia wprowadziła zgromadzonych w świąteczny nastrój.

      W pięknie udekorowanej sali rodzice czekali z niecierpliwością na występy pociech, które w barwnych i ciekawych strojach zaprezentowały wierszyki, piosenki i tańce.

      Odwiedził nas wreszcie długo wyczekiwany przez dzieci gość- Święty Mikołaj, który przywiózł ogromny wór prezentów. Każde z dzieci dostało piękną paczkę i na pamiątkę zdjęcie z Mikołajem.

      Dzieci zaprosiły rodziców do wspólnego kolędowania. Można było poczuć magię zbliżających się świąt.

    • Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek
     • Gminny Przegląd Kolęd i Pastorałek

     • Dzieci z grupy „Starszaki –Misie” wzięły udział w Gminnym Przeglądzie Kolęd i Pastorałek, który odbył się 17 grudnia w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach. Przedszkolaki zaśpiewały świąteczną piosenkę pt. „Podarunki z nieba”.

      To piękny, wzruszający utwór, w wykonanie którego dzieci włożyły całe swoje serce.

      Werdyktem jury „Starszaki” zajęły II miejsce.


      Udział w konkursie był dla nich doskonałą okazją do wysłuchania występów innych dzieci, które bardzo im się podobały, każdego nagradzały brawami.
      Bardzo cieszymy się z sukcesu naszych przedszkolaków a wszystkim uczestnikom gratulujemy udanych występów.