• „Z Nowym Rokiem szedł karnawał, przebieraniem się zabawiał. Przebrał dzieci, spójrzcie sami są kowboje z piratami…”
     • „Z Nowym Rokiem szedł karnawał, przebieraniem się zabawiał. Przebrał dzieci, spójrzcie sami są kowboje z piratami…”

     • Wesoło i bajkowo rozpoczął się dla nas piątek 7 lutego 2020r. Stało się tak za sprawą karnawałowego balu. Już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje. Niezliczone księżniczki, wróżki, góralki, zwierzątka, piraci, policjanci, Spider-Mani, a także inne postacie z bajek opanowały na kilka godzin nasze przedszkole.

      Po śniadaniu uroczystym polonezem rozpoczęliśmy bal. Wystrój sali balowej wprowadzał w radosny nastrój, który zachęcał do wspólnej, wesołej zabawy. Skoczna i rytmiczna muzyka zachęcała do jazdy „bajkowym pociągiem”, parady strojów oraz wielu zabaw i pląsów. Nic więc dziwnego w tym, że potrzebny był czas na odpoczynek, wypicie soczku i słodką przekąskę.

      Dzieci miały możliwość pozowania do zdjęć grupowych oraz indywidualnych.

      Bal karnawałowy to atrakcyjna i bardzo lubiana formy rozrywki, która dostarcza dzieciom wiele radości, zadowolenia i niezapomnianych przeżyć. To okazja, aby przebierać się do woli i upodabniać do ulubionych postaci z bajek.

      Dziękujemy rodzicom i dzieciom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

    • Nasi Kochani Dziadkowie
     • Nasi Kochani Dziadkowie

     • Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią ich dzieciństwo bardziej pełnym, udanym i szczęśliwym. Babcia i dziadek mają zawsze dla nich czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze rozumieją ich dziecięce rozterki, ale przede wszystkim bezgranicznie je kochają. Dlatego, w podzięce za ich wielkie serce, w dniach 21-24 stycznia odbyły się uroczyste spotkania, które stały się tradycją w naszym przedszkolu.    

      Pani Dyrektor wraz  z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować swoim ukochanym Dziadkom za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie brawa i głośne „Sto lat”, które wzruszało wszystkich zebranych gości. Dopełnieniem uroczystych spotkań był słodki poczęstunek, który odbywał się w  uroczystej i pełnej radości atmosferze. Nasze święto Babci i Dziadka to dzień wspólnej zabawy, uśmiechów i wzruszeń. Szczęśliwe i rozpromienione twarze Babć i Dziadków po raz kolejny ukazały nam, jak ważne są takie spotkania i wspólnie spędzone chwile z wnukami.