• Bal karnawałowy
     • Bal karnawałowy

     • Karnawał jest to niezwykle miła tradycja, to czas przepełniony muzyką i dobrą zabawą, Dla naszych przedszkolaków Bal Karnawałowy to dzień wyjątkowy, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

      Tegoroczna zabawa karnawałowa odbyła się 5 lutego i przebiegała w trochę innej formie niż zazwyczaj. Ze względu na obecną sytuację epidemiologiczną wszystkie grupy bawiły się w swoich salach, pięknie przystrojonych w kolorowe balony, serpentyny, papierowe girlandy. Wystrój każdej z nich był bajeczny i niepowtarzalny, wprowadził dzieci w radosny nastrój, zachęcając do wspaniałej zabawy. Tego dnia już od rana rozbrzmiewała wesoła muzyka, a w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. Radości przedszkolaków nie było końca, dzieci wraz z paniami świetnie bawiły się przy różnych muzycznych rytmach. Kolorowe pociągi, tańce z balonami i pomponami, szalone pląsy przy muzyce wprawiły wszystkich w karnawałowy nastrój. Przedszkolaki przebrane były za przeróżne bajeczne postacie, w poszczególnych salach można było spotkać: księżniczki, smoki, superbohaterów, kotki, policjantów, strażaków oraz wiele, wiele innych. Panie nauczycielki przygotowały także karnawałową fotobudkę, w której każdy miał możliwość wykonać pamiątkowe zdjęcie. Pomiędzy tańcami, zabawami i konkursami nie mogło oczywiście zabraknąć także poczęstunku, który dodał naszym przedszkolakom energii do dalszej zabawy. Mamy nadzieję, że za rok również będziemy bawić się tak wspaniale, tym razem wszystkie grupy razem.

    • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy
     • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

     •  „Kiedy pomagamy innym, pomagamy sobie, ponieważ wszelkie dobro,

      które dajemy zatacza koło i wraca do nas”.        

      - Flora Edwards    

       

      W dniach 28 - 29 stycznia nasze przedszkole wspierało 29  Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku orkiestra zbierała dla oddziałów dziecięcej laryngologii, otolaryngologii i diagnostyki głowy. Dzieci licznie wrzucały pieniądze do skarbonki WOŚP, która znajdowała się w naszej placówce. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za włączenie się i ogromne wsparcie tak szlachetnej inicjatywy.           

       

                                                                                                                                      Bardzo dziękujemy !!!