• To były piękne dni...
     • To były piękne dni...

     • „To były piękne dni,

      Gdy chodziliśmy do przedszkola tu…”

      Tak śpiewały dzieci 23 czerwca podczas Uroczystości Zakończenia Roku Przedszkolnego, dziękując za wspólnie spędzony czas, naukę i zabawę. Dziesięć miesięcy wspólnych zabaw i zajęć szybko minęło, aż nadszedł czas wakacji i pożegnań. Dla części najmłodszych dzieci- czas odpoczynku. Dla starszych przedszkolaków była to ostatnia uroczystość przedszkolna. Po wakacjach zaczną nowy etap edukacji, przekroczą próg szkoły. To bardzo ważny czas, ale my jesteśmy pewne, że wszyscy absolwenci naszego przedszkola świetnie poradzą sobie
      z nowymi obowiązkami. Podczas uroczystości dzieci wprowadziły wszystkich zebranych w wakacyjny nastrój śpiewając letnie, pachnące plażą i morzem piosenki, recytując wiersze, także w języku angielskim pod opieką pani Moniki Wołkiewicz. Wszystkie dzieci uświetniły swoje grupowe występy  wesołymi tańcami, które kojarzyły się z wakacjami. O oprawę taneczną występów zadbał pan Maciej Rygielski, prowadzący zajęcia taneczne oraz Pani Joanna Pomarańska, prowadząca ZumbaKids.   Przeżyliśmy wyjątkowe zakończenie roku przedszkolnego, był to dzień pełen szczęścia i radości, ale też wzruszeń i łez. Po 43 latach pracy i 32  latach na stanowisku dyrektora Pani  Alicja Jaszczołt przechodzi na emeryturę. Po raz ostatni, jako dyrektor  powitała zebranych rodziców i całą społeczność przedszkolną,  następnie podsumowała miniony rok przedszkolny oraz swoją wieloletnią pracę na stanowisku dyrektora Gminnego Przedszkola w Mrozach. Na koniec nasi absolwenci, pracownicy przedszkola oraz Rada Rodziców pożegnali Panią Dyrektor, dziękując  za wieloletnią pracę oraz za trud, cierpliwość i miłość, jaką wkładała w wychowanie dzieci, wręczając piękny bukiet kwiatów.
      Jeszcze raz życzymy Pani Dyrektor, aby wszystkie plany i marzenia odkładane na później spełniły się właśnie teraz, aby nie opuszczał Pani dobry humor, aby znalazła czas dla siebie, na realizację swoich pasji.
      Życzymy również dobrego zdrowia, ciepła i spokoju w życiu osobistym. Z całego serca dziękujemy za te wszystkie lata, które nam Pani poświęciła.                                                                         
      Wszystkim przedszkolakom życzymy wielu sukcesów, spełnienia marzeń, a przede wszystkim bezpiecznych
      i radosnych wakacji!