Witamy

Środa 16.10.2019

liczba odwiedzin: 272748
 • Majowe Święta

  Pierwsze dni maja (1 maja – Święto Pracy, 2 maja – Dzień Flagi Narodowej oraz 3 maja – Uchwalenie Konstytucji 3 Maja) to doskonała okazja do przybliżenia dzieciom treści patriotycznych w przystępnej i zrozumiałej dla nich formie.

  Obchody Świąt Majowych w Gminnym Przedszkolu w Mrozach odbyły się 30 kwietnia, gdzie najpierw przypomniano przedszkolakom o symbolach narodowych,  jakimi są flaga, godło i hymn państwowy. Następnie dzieci przemaszerowały pod Pomnik Walk Narodowowyzwoleńczych, gdzie wspólnie uczczono pamięć tych, którzy walczyli o wolność naszej Ojczyzny. Złożony został wieniec,  zapalono znicze oraz pięknie wyrecytowano „Katechizm polskiego dziecka.”- Wł. Bełzy.

  Udział w tego typu uroczystościach ma na celu kształtowanie poczucia przynależności i szacunku do kraju ojczystego.

 • „O Ziemię dbamy, bo ją kochamy”

  Cały tydzień od 16 do 20 kwietnia przebiegał pod kątem tematyki ekologicznej. A wszystko to z okazji obchodów                   Dnia Ziemi -22 kwietnia.           

  Podczas zajęć i zabaw dzieci dowiedziały się o konieczności ochrony środowiska, oszczędzania wody, energii, segregowaniu śmieci oraz właściwym zachowaniu na łonie natury. Poznały również pojęcie recyklingu.

  Zachęcając do działalności plastycznej w formie „Listu dla Ziemi”, chciałyśmy wzbudzić u dzieci poczucie odpowiedzialności wobec przyrody oraz zwrócić uwagę na wszelkie zagrożenia środowiska naturalnego.

  Nasze starania o czystość Ziemi wyraziliśmy poprzez sprzątanie najbliższej okolicy przedszkola.                    W ramach podsumowania przedszkolaki otrzymały książeczkę „Kubusiowi Przyjaciele Natury.”

 • Bal Karnawałowy

  „Jest karnawał, w karnawale wszyscy urządzają bale.

   To tradycja bardzo stara – strojów pięknych, co niemiara!

  Dziś na moje rozkazanie niech się miły nastrój stanie.

  Niech w zabawie, no i w tańcu splotą się ręce przebierańców.

  Bawmy się więc wesoło, niechaj wszystkie pary wirują wkoło.”

   

   

  Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe. Dla przedszkolaków to dzień niezwykły, dostarczający wielu przeżyć i radości. Dlatego w naszym przedszkolu w dniu 09 lutego 2018r. odbył się coroczny Bal Karnawałowy.

              Tego dnia od rana w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie dzieci przebrane były za bohaterów znanych bajek. Nie sposób zliczyć i wymienić wszystkich, także rozpoznać było bardzo trudno. Wszyscy uczestnicy balu byli zachwyceni wystrojem sali, który wprowadził w radosny nastrój oraz zachęcał do wesołej zabawy. Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wesoło, uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia. Po kilku chwilach odpoczynku          i poczęstunku muzyka znowu porwała wszystkich do tańca. W znanych i skocznych rytmach przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową. Wspólna zabawa karnawałowa przyniosła wiele radości umożliwiając dzieciom i nauczycielom spędzenie czasu w miłej atmosferze.

              Dziękujemy dzieciom i Rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

 • Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Mrozach

  Dzień Babci i Dziadka w Gminnym Przedszkolu w Mrozach

  Dni, które wzbudzają ogromne emocje  w naszym przedszkolu–  to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

  Dla swych wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dla nich wnuczęta są radością życia. Dlatego w podzięce za ich wielkie serce, w dniach od 30 stycznia do 02 lutego 2018r. odbyły się uroczyste grupowe spotkania, które są już naszą wielka tradycją od wielu, wielu lat. Dyrektor mgr Alicja Jaszczołt wraz z nauczycielkami witała ciepłymi słowami szanownych gości, składając im serdeczne życzenia. Seniorzy mogli podziwiać umiejętności swych wnuków prezentujących min wiersze, piosenki i tańce. Mali artyści z dużym przejęciem i zaangażowaniem odtwarzali swoje role. W ten sposób mogli podziękować za trud włożony w ich wychowanie. Wszędzie słychać było gromkie „Sto lat”, które bardzo wzruszało gości. Na koniec wszystkie wnuczęta  obdarowały swoich  bliskich własnoręcznie przygotowanymi upominkami. Goście ze wzruszeniem patrzyli na swoje pociechy i wielkimi brawami dziękowali za występy. Dopełnieniem uroczystych spotkań były słodkie poczęstunki oraz wspólne zabawy i tańce. Atmosfera była uroczysta, podniosła, pełna radości i wzruszeń.

                                                                                        

 • Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy

  14 stycznia 2018 r. odbył się 26 Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a jego celem było pozyskanie środków „dla wyrównania szans w leczeniu noworodków”. Przedszkolaki i ich rodzice nie pozostali obojętni na problemy dzieci i chętnie włączyły się w akcję charytatywną. Dzieci z grup Motylki, Biedronki i Misie zaprezentowały swoje umiejętności wokalne i taneczne  podczas licytacji w sztabie WOŚP w Gminnym Centrum Kultury w Mrozach. Występy dzieci wprawiły uczestników imprezy  w wyśmienity nastrój i zostały nagrodzone gromkimi brawami. 

 • Choinka- spotkanie z Mikołajem

  „Jest taki dzień, bardzo ciepły choć grudniowy,
  dzień, zwykły dzień, w którym gasną wszelkie spory”…

  Boże Narodzenie to czas przebaczenia, zadumy, ale i radości           z narodzenia Dzieciątka Jezus. W wigilijną noc siadamy rodzinnie przy suto zastawionym stole, łamiemy się opłatkiem, składamy życzenia, a także wspólnie śpiewamy kolędy.

  W dniu 15 grudnia 2017r. w naszym przedszkolu, chcąc przywołać ten magiczny świąteczny nastrój, zorganizowaliśmy uroczystość choinkową, na którą zostali zaproszeni rodzice. Po oficjalnym powitaniu i złożeniu życzeń przez panią dyrektor Alicję Jaszczołt, każda z grup przedszkolnych w świątecznej scenerii, przebrana w piękne stroje, przedstawiła swoją część artystyczną, która wywołała wśród naszej publiczności zachwyt i wzruszenie. Nie zabrakło także pośród nas tak bardzo wyczekiwanego przez dzieci gościa – Świętego Mikołaja, który uważnie przyglądał się zdolnościom recytatorskim, wokalnym i tanecznym dzieci, a na koniec rozdał każdemu przedszkolakowi świąteczne upominki. Można również było zrobić sobie z Mikołajem pamiątkowe zdjęcie.

  Z okazji Świąt Bożego Narodzenia i nadchodzącego Nowego Roku pragniemy złożyć Państwu najserdeczniejsze życzenia, aby Boże Dziecię zesłało radość, pokój i nadzieję.

 • Dzień Pluszowego Misia
  24.11.2017

  Dnia 24.11.2017r.w naszym przedszkolu w grupach: ,,Krasnale”, ,,Motylki”, ,,Biedronki”, ,,Misie” obchodziliśmy ŚWIATOWY DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA .

  Tego dnia każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim małym lub dużym pluszowym przyjacielem. Dla dzieci w tym dniu przygotowano wiele atrakcji: ćwiczenia gimnastyczne z misiami, zabawy, konkursy, zagadki. Odbywały się zabawy taneczne z misiami w rytm piosenek „Misie”, „Miś różowy”, „Jadą misie”, „Pokochaj pluszowego misia”. Ten dzień wywołał u dzieci wiele uśmiechów i radości, bo przecież Miś jest przyjacielem dzieci , któremu można zwierzyć się ze wszystkich swoich małych  trosk . Na koniec tego ,,Pluszowego Misiowego Dnia” nasze przedszkolaki otrzymały DYPLOM PRZYJACIELA PLUSZOWEGO MISIA .

 • Spotkanie z Seniorami

  Dnia 23 listopada 2017 roku Przedszkolaki wraz ze swoimi paniami  wybrały się z wizytą do Klubu Seniora w Mrozach. Powód? Otóż, 18 listopada nasi zaprzyjaźnieni seniorzy świętowali 40-tą rocznicę powstania Klubu. Z tej okazji  dzieci zaprezentowały seniorom program artystyczny, a Pani Alicja Jaszczołt złożyła życzenia i wyraziła ogromne zadowolenie z nawiązania współpracy międzypokoleniowej. W dalszej części spotkania dzieci wspólnie z gospodarzami odśpiewały znane pieśni patriotyczne i wręczyły laurki z życzeniami. Seniorzy bardzo entuzjastycznie zareagowali na występy małych artystów, nagradzając je gromkimi brawami. To niecodzienne spotkanie dostarczyło wielu niezapomnianych chwil wzruszeń i pozwoliło na zacieśnienie więzi ze starszym pokoleniem, obdarzonym mądrością życiową i doświadczeniem.

 • Kto Ty jesteś?- Polak Mały.

   

  Obchody Święta Niepodległości w Gminnym Przedszkolu w Mrozach uczą dzieci szacunku do kraju ojczystego, symboli narodowych, a także rozwijają poczucie przynależności narodowej, kształtują miłość i przywiązanie do kraju ojczystego, jego kultury i tradycji.  Wycieczka pod Pomnik Walk Narodowowyzwoleńczych była uhonorowaniem pamięci o tych, którzy walczyli za wolność naszej Ojczyzny. Złożony został wieniec, zapalone znicze. Minutą ciszy dzieci uczciły poległych, dzięki czemu poczuły powagę i szacunek dla naszego narodu. Przez cały tydzień dzieci uczyły się pieśni patriotycznych, „Katechizmu małego Polaka”, malowały godło Polski, wykonywały flagi narodowe. Wspólna uroczystość z kotylionami, flagami w dłoniach dzieci i pieśnią na ustach utwierdza w przekonaniu, że każdy może być patriotą, nawet ktoś najmniejszy.

  Dzień Niepodległości stał się bardzo radosnym dniem w naszym przedszkolu i mamy nadzieję, że zapadnie on w pamięci naszych „Małych Polaków” .Pozwoli też na przekazanie tej cząstki zdobytej historii innym dzieciom. Dzięki udziałowi w tego typu uroczystościach nasze maluchy uczą się patriotyzmu, kształtują pozytywne postawy i uczucia patriotyczne.

 • Święto Zmarłych

  „Umarłych wieczność dotąd trwa,

  dokąd pamięcią im się płaci.”

                                        Wisława Szymborska

   

  Pamięć o zmarłych jest obowiązkiem każdego człowieka. Wprowadzając dzieci w świat wartości społeczno-moralnych, uczuć patriotycznych, nie może zabraknąć zajęć przybliżających dzieciom ludzi, którzy zginęli w obronie naszej Ojczyzny. Takim zajęciem niewątpliwie była wycieczka na cmentarz. Spacer alejami cmentarza była dla dzieci dużym przeżyciem. Szły skupione i bardzo zaciekawione. Wspólna modlitwa, zapalenie zniczy i chwila zadumy pozwoli uczcić pamięć tych, którzy od nas odeszli. Szczególną uwagę zwracaliśmy na te groby, o których nikt już nie pamięta.           

  W czasie wycieczki dzieci poznawały tradycje i zwyczaje związane ze Świętem Zmarłych w naszej kulturze i religii. Zrozumiały też jak należy zachowywać się na cmentarzu, by nie zakłócać spokoju zmarłych i osób odwiedzających to miejsce. To była ważna lekcja wychowania obywatelskiego i patriotycznego, która pozostanie dzieciom w pamięci.

 • Urząd Pocztowy
  19.10.2017

   

  W piękny, jesienny, słoneczny dzień przedszkolaki z Gminnego Przedszkola w Mrozach wybrały się w odwiedziny do Urzędu Pocztowego, by wpłacić zebrane pieniążki w ramach akcji charytatywnej „Dbamy o zwierzęta” na konto schroniska w Celestynowie. Wycieczka na Pocztę utrwaliła dzieciom zdobyte w przedszkolu informacje na temat użyteczności tej instytucji, a przede wszystkim bliższe poznanie. Dzieci z wielkim zainteresowaniem oglądały pomieszczenie poczty oraz przyglądały się pracy urzędnika pocztowego. Dokładnie obejrzały skrzynkę pocztową oraz dowiedziały się, co do niej można wrzucać. Zobaczyły także, że Poczta to nie tyko miejsce, w którym można wysłać listy i paczki czy opłacić rachunki, a także kupić wiele przydanych rzeczy. Podczas wycieczki przedszkolaki utrwaliły zasady właściwego, kulturalnego zachowania się w miejscu publicznym.

 • Dzień Edukacji Narodowej
  16.10.2017

   

  14 października to wyjątkowy dzień dla wszystkich pracowników oświaty. W tym roku 14 października był dniem wolnym od zajęć, dlatego w naszym przedszkolu Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w poniedziałek 16 października. W tym dniu odbyła się uroczysta akademia, podczas której dzieci jak co roku przedstawiły piękny program artystyczny. Po oficjalnym powitaniu i złożeniu życzeń przez panią dyrektor Alicję Jaszczołt, przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności recytatorskie i wokalne. W ramach podziękowań dzieci wręczyły paniom upominki przygotowane z pomocą nauczycielek. Całą uroczystość uświetniła obecność przedstawicieli Rady Rodziców – p. Tomasza Malesy i Michała Gujskiego, którzy w imieniu rodziców złożyli pracownikom przedszkola serdeczne życzenia i podziękowania za trud wkładany w wychowanie ich pociech. Wspólne świętowanie przyniosło całej społeczności przedszkolnej wiele radości i chwil wzruszeń.

 • Spotkanie z Panem Policjantem
  29.09.2017

   

  Dnia 29 września 2017 roku w ramach realizacji tematyki „Bezpieczeństwo na drodze”, w naszym przedszkolu gościliśmy policjantów z Komisariatu Policji w Mrozach, którzy przeprowadzili z dziećmi rozmowę na temat szeroko pojętego bezpieczeństwa. Panowie policjanci omówili z dziećmi elementy wyposażenia środków lokomocji, jakimi dzieci dostają się do przedszkola, m.in. wyposażenie roweru oraz podróżowanie samochodem w fotelikach. Nasi goście zwrócili także uwagę na konieczność noszenia odblasków oraz zagrożenia czyhające na dzieci ze strony nieznanych osób. Następnie zostały przypomniane zasady bezpiecznego poruszania się po drodze. Dzieci z uwagą słuchały prelekcji,  wykazały się dużą wiedzą na omawiane tematy, a także znajomością numerów alarmowych 997 i 112.Na zakończenie, dzieci w ramach podziękowań za przybycie do naszego przedszkola, a także za codzienną służbę policjantów, wręczyły przygotowane przez siebie prace plastyczne, a nasi goście obiecali nam, że jeszcze nas odwiedzą i podczas kolejnej wizyty zaprezentują sprzęt policyjny i zapoznają z jego przeznaczeniem.

                 

 • Witamy w naszym przedszkolu
  01.09.2017

        

  Dzieci pożegnały już się z wakacjami i nadszedł czas na wspólną zabawę w przedszkolu . 1 września 2017 roku od samego rana panował gwar. Niektóre dzieci z uśmiechem wracały do swoich grup po wakacyjnej przerwie, dla innych dzień ten był jednym z najtrudniejszych, ponieważ po raz pierwszy przekroczyły one próg przedszkola. Chociaż rozstanie było dla niektórych przedszkolaków i ich rodziców trudne, dzieci szybko zaaklimatyzowały się i zadowolone wracały do domów.

  20 września 2017 roku w naszym przedszkolu odbył się ,,Dzień Przedszkolaka”. Dzieci uczestniczyły we wspólnej zabawie, konkursach i grach zespołowych. Zaśpiewały ,, Hymn Przedszkolaka” oraz wyrecytowały wiersz pt. ,, W Przedszkolu jak w domu”. Było wesoło i kolorowo. Na zakończenie panie złożyły dzieciom życzenia i wręczyły każdemu odznakę ,, SUPER PRZEDSZKOLAKA”.

 • Żegnamy nasze przedszkole

  Żegnamy nasze przedszkole

  „Już wakacje dookoła”- tymi słowami przedszkolaki z Gminnego Przedszkola rozpoczęły uroczyste zakończenie rok szkolnego 2016/2017. Po piosenkach i wierszach witających wakacje młodsze grupy przedszkolne pożegnały swoich starszych kolegów odchodzących do szkoły. Każdy przedszkolak dostał pamiątkowy dyplom, książkę oraz maskotkę. W naszym przedszkolu mamy tak wielu wspaniałych rodziców  aktywie włączających się w życie placówki, chętnych do pracy, pozytywnie reagujących na nasze potrzeby. Na ich ręce Pani Dyrektor skierowała imienne podziękowania. Było tak wiele wzruszających słów i pożegnań, że niejednemu zakręciła się łezka w oku. Wszystkim rodzicom jeszcze raz bardzo  dziękujemy za tę rodzinną, miłą atmosferę.

 • Przedszkolna wycieczka

  Przedszkolna wycieczka

  Okres zbliżającego się lata jest sprzyjający wszelkim wycieczkom, dlatego dzieci z Gminnego Przedszkola w Mrozach 14.06.2017r pojechały autokarami na całodniową wycieczkę do „Farmy iluzji” k. Garwolina. Mogliśmy zobaczyć wiele atrakcji, fantastycznych miejsc pełnych magii, złudzenia i iluzji, min: Krzywy domek, „Głowa na Talerzu" i Studnia Nieskończoności, labirynt luster, zakręcony-obrotowy domek, wiklinowy labirynt, Nowa Zatoka Piratów, „Rezerwat Dzikich Smoków”, „Bajkowy Pałac Cieni”, „Wioska Kamiennych Stworów”, „Muzyczny Zakątek”(plenerowe instrumenty) , „Farmowe Mini Zoo” (kucyki, kózki, króliczki, kaczki, kury), (latający kran, niemożliwy trójkąt, magiczny domek, gigantyczne klocki i szachy, meble olbrzyma, tablice z iluzjami, pole dmuchawców. Po zwiedzaniu dzieci miały ognisko, zjadły kiełbaski. Następnie ruszyły by dalej zwiedzać oraz bawić się na pięknym placu zabaw. Atrakcje sprawiły, że dzieci choć zmęczone, były bardzo szczęśliwe, pełne miłych i pięknych wspomnień, których  nigdy nie zapomną. Szczęśliwi i bezpieczni wróciliśmy do Przedszkola w Mrozach. Czekamy już w utęsknieniem na kolejną wycieczkę, zapewne pełną ciekawych przygód.

 • W zdrowym ciele, zdrowy duch

  W zdrowym ciele, zdrowy duch

  Już po raz kolejny przedszkolaki uczestniczyły w Miniolimpiadzie Sportowej w Grodzisku. Oficjalnego otwarcia zawodów dokonała pani Dyrektor Małgorzata Ptaszyńska., witając wszystkich i życząc dobrej zabawy w duchu zdrowej rywalizacji. Następnie odbyła się prezentacja poszczególnych drużyn oraz ślubowanie złożone przez zawodników. Mimo zmieniających się warunków atmosferycznych dzieci z wielkim zaangażowaniem pokonywały konkurencje. Wymagały one nie lada zwinności, celowości i szybkości. Trzeba podkreślić, że zawody sportowe mają mieć przede wszystkim charakter zabawy tzn. mają dawać radość, przyjemność i zachęcać do ruchu. Oczywiście jak to w sporcie, jest rywalizacja, są emocje i tego nie unikniemy, jednak uczymy dzieci, że naszym celem jest nie tyle wygrana, co wspólna zabawa sportowa i integracja z kolegami z innych przedszkoli. W efekcie przedszkolaki z grupy „Średniaki” zdobyły III miejsce, natomiast „Straszaki” II miejsce. Wszyscy zawodnicy otrzymali medale oraz puchary za zdobyte miejsca. Po trudach sportowych zmagań dzieci mogły wzmocnić się słodkim poczęstunkiem oraz sokiem owocowym. Gratulujemy zwycięskim drużynom i już dziś czekamy z niecierpliwością na następną Olimpiadę.

 • Dni Mrozów

  Dni Mrozów

  Z okazji corocznych obchodów „Dni Mrozów” organizowanych przez Urząd Miasta i Gminy Mrozy oraz Gminne Centrum Kultury, dzieci z naszego Przedszkolajak co roku aktywnie włączyły się w występy, podczas których mogły zaprezentować swoje umiejętności artystyczne.Przedszkolakiz grupy Biedronki wykonały utwór pt. „Pluszowy Miś”, z kolei dzieciz grupy Misie zaśpiewały piosenkę pt. „Uściskamy mamę”. Przedszkolaki były zachwycone, że mogły przedstawić swoje umiejętności wokalno-sceniczne i wystąpić na prawdziwej scenie przed dużą publicznością.Z uśmiechem na twarzy i dużym zaangażowaniem wykonały swoje utwory.

 • Rodzinnie spędzamy czas

  Rodzinnie spędzamy czas


  2 czerwca na terenie Gminnego Przedszkola w Mozach odbył się Festyn Rodzinny. Pani Dyrektor Alicja Jaszczaołt powitała wszystkich zaproszonych gości zgromadzonych na placu przedszkolnym. Na imprezę przybyli rodzice, którzy mieli okazję obejrzeć występy artystyczne swoich pociech, a następnie razem z dziećmi bawić się i korzystać z przygotowanych atrakcji- malowanie twarzy, konkurencje sportowe, cukrowa wata- to niektóre z nich. Ponadto wszyscy mogli skorzystać z punktów gastronomicznych, które oferowały: kiełbaski z grilla, zimne oraz gorące napoje i przepyszne ciasta podarowane przez rodziców. Pogoda dopisała, dzięki czemu w bardzo przyjemnej i rodzinnej atmosferze spędzili popołudnie. Nie zabrakło śpiewów, wspólnych gier i zabaw oraz tańców. Sukces i świetną zabawę zawdzięczamy nie tylko zaangażowaniu nauczycieli, personelu i wychowanków naszego przedszkola, ale przede wszystkim rodzicom, którzy pomagali w jego przygotowaniu. Dziękujemy wszystkim za ich trud i starania, wierząc, że za rok równie doskonale będziemy się bawić.

 • Straż pożarna

  Straż pożarna

  Pod koniec maja nasze przedszkole gościło strażaków z Ochotniczej Straży Pożarnej w Mrozach. Zaproszenigoście opowiedzieli nam o swojej codziennej pracy, o tym, że jest ciężkai niebezpieczna, jednak bardzo potrzebna i dająca mnóstwo satysfakcji. Następnie Strażacy zademonstrowali dzieciom zestaw do ratownictwa medycznego, aparaty tlenowe, nożyce do cięcia blachy samochodowej, strój roboczy.Kolejnym elementem był pokaz gaszenia pożaru –w jaki sposób używa się węża strażackiego oraz prezentacja wozu strażackiego, do którego dzieci miały możliwość wejścia i obejrzenia od środka.Ku zaskoczeniu  przedszkolaków w jednym z wozów strażackich ukryty był pies ratowniczy, który uczestniczył w pokazowej akcji ratowniczej. Dzięki takim spotkaniom dzieci poznająciężką i odpowiedzialną pracę strażaka. Zaznajamiają się z sytuacjami, w których powinny korzystać z numerów alarmowych orazkształtują odpowiednie zachowania w trudnych sytuacjach. Wiedzą jak dbać o własne i innych bezpieczeństwo. Na koniec wszystkie dzieci podziękowały za przybycie i razem ze strażakami zrobiły sobie wspólne pamiątkowe zdjęcie.

Aktualności

Kontakt

 • Gminne Przedszkole w Mrozach
  ul. Armii Krajowej 12
  05-320 Mrozy
 • (+25) 75-74-114

Galeria zdjęć